מדריך נסיעות מלא

כל המידע שצריך כדי להנות מיופי של פיליון נמצא כאן! אתרי ביקור, מה לראות, במה להתעסק! מנעמים, בילוים, פעילויות והעצות

המוכר במיתולוגיה היוונית כבית הקיץ של האלים האולימפיים וכארץ הקסם של הקנטאורים, פיליון מציע יופי נאדר של טבע שאין לדמיין, שגרם לנישואי תטיס עם פלאוס, לנישואי המלך של לפט פיריט עם יפודמיה היפה, כפי שלמדים מכתבות של הומר, פינדרוס ואוריפידס.

האזור הרחב מגניסיה, שמקשרים למגניטים, הצאצאים של אול – האל של הרוח, עם וסיליוס מפליה, אדמית ו אלקיסט, אכילס, פילוקטיט, אבמיל ושליטים אחרים של הערים במגניסיה, שהשתתפו במלחמת הטרויה וגם במסע של הארגונאוטים. מכאן, סמוך לפיליון, עם המנהיג יאסון, הגיבורים ממיתולוגיה היוונית התחילו את המסע לקולכיס הרחוקה, שבה הם חפשו את גיזת הזהב.

כאן בפיליון התגורר כיירון, החכם ביותר בין הקנטאורים שהתקבל שם של רופא, המורה לאכילס, אסקלפיוס, תזאוס, יאסון וגיבורים מיתולוגיים אחרים. הוא היה הבן הממזר של קרונוס והבת של אוקאנוס פלירה. חכם ועדין באופן טבעי, ידיד יקר מאוד לאנשים, שהיו באים אליו להתרפא.

מחוץ למיתולוגיה, ההיסטוריה של פיליון מתחילה מאות שנים בעבר. במאה 12 בפיליון נבנה ישוב נזירים בעקבות המנזרים הרבים, שנבנו על-ידי הנזירים בסווטה גורה. סביב המנזרים נבנו בנייני הדיור הראשוניים וכך המקום נעשה מרכז חשוב לכלכלה ולציבור.

בסוף המאה ה16, פיליון וזגורה היו היצרנים הגדולים של משי, ומחורפטו בפיליון יוצאו הספינות המפורסמות של זגורה, שחצו את ים התיכוני והביאו את מוצריהם לכל הנמלים הגדולים באירופה, קונסטנטינופול וסמירנה. הכנסייה העתיקה ניקולה הקדוש, שהוקמה בשנת 1651, לא התאימה לכמות הגדולה של הימאים ומשפחות שלהם שחזרו עמוסים בזהב וכסף ועשו תרומות לקדוש עבור עזרתו היקרה מאוד.

הריקודים, הקולות, הטופים והזורנות יצרו אווירת קסם בזמן המפגש של המלחים. הם המציאו את השם חורפטו.
זגורה גם מקבלת מקום בהיסטוריה של פיליון. עם המוזיאון היווני או בית הספר של ריגה, הבנוי כאן בשנת 1702, העיר נעשה מפורסם מאוד הודות לריגה פראו, אנטים גזיס, גריגוריוס קוסטנדה, פיליף יואנו ואחרים, שלמדו בבית הספר.

לספרייה היום יש 18,000 ספרים במדורת שונות. אנשים בולטים שנולדו כאן: הפטריארך העולמי קליניק השלישי, יואניס פריגוס – סוחר מפורסם מאמסטרדם, האחים לפטה שליטי מולדובה וקסאוטיס, האב של בית-הספר הראשון לבנות בפיליון, פיליף יואנו – פילוסוף יווני ממאה 19 וגם פיליפוס פנדוס, המייסד של אוניברסיטה פנדיו ואחרים.
גם היום זגורה היא העירייה הגדולה ביותר בפיליון, עם היצור שלה הגבוה ביותר בבלקנים של תפוחי עץ, עם הבתים המסורתיים, המדרכות מאבן, הגשרים, הברזים והכנסיות ממאה 17 - שליט גאה של פיליון ומיתוס חי.

בימינו, זה מקום ירוק ושקט בחורפטו פיליון, עיר השראה לספריס ודרוסיניס, שצפו את השמש והירך איך יוצאים ממי הים, כתבו את מיטב שיריהם.
עם היסטוריה עשירה ומסורת תרבותית של אלפי שנים, עם חופים נפלאים וים טהור, וגם עם חוף באורך של 2 ק''מ, חורפטו היום פיליון הוא המקום המועדף לנופש באזור הפיליון.
בעקבות היופי הייחודי של הטבע, פיליון הוא חלק של מערכת NATURA 2000 של האיחוד האירופי, רשום תחת קוד GR 1430001.
.


Make a Reservation or Contact us


(*)
Invalid Input

(*)
Invalid Input

(*)
Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

(*)

  RefreshInvalid Input

Please type these numbers

ראה גם

 • הצעות פיליון

  הצעות פיליון

  הצעות פיליון, מצאו הצעות חד פעמיות של בית המלון פלאמינגו בפיליון ותחוו חופשה באיכות גבוהה ובמחיר מעולה. הצעות עד ל -40% הנחה

 • חוות דעת

  חוות דעת

  מה מספרים האנשים עבור בית המלון פלאמינגו, פליון וחורפטו

 • הסיבות לבחור אותנו בית

  הסיבות לבחור אותנו בית

  בית המלון פלאמינגו פיליון יוכל להעניק לכם בזמן החופשה, פעילויות בהר וים, טיולים להר ולמערות, פגישות עם הטבע, עם המסורת והמיתולוגיה של פיליון. נוחיות, רגעים משפחתיים וכל זאת ב20 מטרים מחוף של הים האגאי בדירות מרוהטות באופן מלא

 • חורפטו פיליון

  חורפטו פיליון

  חורפטו פיליון זה החוף בין היפים ביותר של פיליון, הגדול והיפה ביותר. המקום שמושך הרבה תיירים והמציע להם פס חוף מדהים וים נקי לחלוטין, הרבה בתי מלונות, אתרים לצפייה, בילוים. ים והר, היסטוריה, מיתולוגיה והרבה מאכלים מקומיים – אלה הדברים שמייצרים את התמונה של חורפטו.

 • השכרת רכב וולוס – פיליון

  השכרת רכב וולוס – פיליון

  במקרה שהגעתם לפיליון ללא רכב שלכם, מומלץ לכם להשכיר מפיליון וזה יעזור לכם מאוד לבקר בכל מקום שחשבתם ! להגיע אליו בפיליון

 • לינה בפיליון – דירות מרוהטות באופן מלא בפיליון

  לינה בפיליון – דירות מרוהטות באופן מלא בפיליון

  דירות מודרניות ונוחות כ 20 מטרים מהחוף. לינה , עם נוף כחול אין-סופי של הים וטבע ירוק

   

QUALITY SELECTION 2013

 

BEST-3

flights-banner-en

Book Online

!מבצעים מיוחדים

 •  

  April – May - June 2019

  Direct Reservation Special Offers!

   

  05/04/19 – 16/04/19:
  Superior Quality Studio: 40€

  Superior Suite Sea View: 50€
  Superior Family Apartment: 52€

   

  17/04/19 – 13/06/19:
  Superior Quality Studio: 45€

  Superior Suite Sea View: 55€
  Superior Family Apartment: 58€

   

  Contact us at This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. or at the telephone 0030 24260 23405 for more informations.

   

 
Content Development & Copyright: Thanasis Baroutas 2014
Fotos by: Ilias Pelion Kapetanakis, Thanasis Baroutas, Michalis Pornalis
Web Hosting Greece Inwebpro Ltd
Copyright © 2014 - Flamingohotel